[ZOBACZ] Martwe i ranne kury na polskich fermach. Tak powstają jajka trójki.
[ZOBACZ] Martwe i ranne kury na polskich fermach. Tak powstają jajka trójki.
Odsłon: 92204 | Ocena: 591 | Czas: 2m 27s |


Szukaj
Dyskusja:


[ZOBACZ] Martwe i ranne kury na polskich fermach. Tak powstają jajka trójki. Warto mieć swoje kury z wolnego wybiegu tak jak ja mam.
Kupuję tylko z wolnego wybiegu jajka pozdrawiam serdecznie
to burdel
Biedne kury
Lepiej wybrać numer 0 eko i 1 wolne
Zniszczyć fermy
Nigdy nie zjem kurczaka
Noj poto som kury supku
Ja jak ogląłam ten film to się aż popłakałam
Dla mnie ważne jest tylko to by kubełek z kfc dobrze smakował
No tak. Chów klatkowy nie jest dla kur humanitarny. Ale ile z osob, które spuszczają do nad biednymi kurami popiera mordowanie nienarodzonych dzieci? Jestem ciekaw. Zanim zaczniecie walczyć o kury, naprawcie to co człowiek robi drugiemu człowiekowi. Co za tragedia.
😟😭😭
Dziwne że jak w YT wpiszemy farma Kurczaków to wyskakują tylko filmy z Minecrafta i z gier a prawdy się nie można dowiedzieć.
Zniszczyć zburzyć fermy! Na ich miejscu zbudować schronisko dla kur!
pracowalem na takiej wlasnie fermie w miejscowosci Topołowa /Teresina i az łzy w oczach sie krecily jak patrzylo sie na te biedne stworzenia ktore dzien dzielily miedzy zapalajacym sie i gasnacym automatycznie swiatlem a miejsca tam mialy tyle zeby tylko mogly sie obrucic
poszczele
huj
nnosz kurwa a jajka wpierdala każdy dla mnie jest to śmieszne i neguje ten film jak i zdanie takie o jai mówia gdyby człow9ieka takie cos spotkało to ludzie miej by sie przejeli jak nad losek tylko kur
niee ja nie moge kury sa najlepsze!
Nie łatwiej wypuscic kurki na ogrodzony teren, kupic jakiegos psa pasterskiego co by je zaganial (bo takie sa) i pozbierac codziennie jajka? Zdrowiej dla kur i dla ludzi!