kury i jajka najlepsze na świecie
kury i jajka najlepsze na świecie
Odsłon: 212141 | Ocena: 696 | Czas: 30m 33s |


Szukaj
Dyskusja:


kury i jajka najlepsze na świecie RANY! 😵 Sama chemia! skąd tak różnorodne ZDROWE jarzyny w grudniu??? A te bułki... ???!!!
To ci dopiero EKOLOGIA 🤣
Grzesiu nie nabieraj ludzi. Włączamy myślenie.
Jak ta Pani prof. polecała karmić kury popiołem z węgla stawiajac go na równi z popiołem z drzewa, to pod wielkim znakiem zapytania jest to jak ona ten tytuł naukowy otrzymała, w tym wypadku warzywa z supermarketu wydają się być zupełnie niewinne
Bułki w marketu. Sama chemia. Warzywa to samo. Wielka mi ekologia. Tyle co z tym marketowym jedzeniu jest chemii to głowa mała.
1000 kur taczka jedzenia
dobra ile kosztują te jajka
No jak w restauracji Magdy Gessler
to po huj dajesz soje
jak z koziej dupy
co ty pierfolisz kurwa
Wszystko ok, ale, że kura niesie 8 lat jaja to grubo przesadziłeś koleś!!! Kura max żyje 3 lata z tym, że w 3 roku praktycznie sie nie niesie!
Super farma :) jeśli ktoś ma coś złego do napisania to niech wejdzie na stronkę farmerow i popatrzy na kuty siedzące cały żywot w metalowych klatkach i faszerowane paszami nie wspomnę o tym że nigdy nie widziały światła dziennego. Widać że kurki są zadowolone jak rolnik po dobrych zniwach he he. Też planuje założyć kury jak Pan może to proszę napisać ile kur przypada na jednego koguta. Planuję mieć 50kur na początek chciałbym aby każda była zadowolona heh. Pozdrawiam
Bo naturalne
Oglądam Pana filmy i podziwiam ale tutaj podzielam zdanie kilku sceptyków. Warzywa, które pokazuje Pan na tym filmie pochodzą z Tesco..na sto procent. Poznaje po opakowania i etykietach. Ekologii w tym mało.
Wiadomo lepiej tak niż typowa pasza pełna chemii..ale niech Pan nie mówi o ekologii i zdrowej karmie
Kto z hajsow
przyjacielu eko to nie soja i kosiarka spalinowa
To czym karmiona jest kura nie przekłada się z ŻADEN sposób na jakość jajka. Dotyczy to tylko mięsa.
jeszcze jakieś chipsy na podwieczorek
Zapraszam na www.pol-er.pl Maczka Rybna , Olej Rybny
Upiecz cos z jajka z swojej kury
A pozniej z tego drugiego wybiegu
Jajka kacze ? Podobno bardziej rosnie ciasto