Jak karmić kury zimą How to feed your chickens in the winter
Jak karmić kury zimą How to feed your chickens in the winter
Odsłon: 53417 | Ocena: 458 | Czas: 5m 28s |


Szukaj
Dyskusja:


Jak karmić kury zimą How to feed your chickens in the winter Chleba się nie daje bo zakwasza
nie chińska tylko pekińska😉
z jakiego zboża ta śruta?
”Mieszankę witaminów˝ 😆
Chleba nie nadaje się dla kur ponieważ zakwasza żołądek. Przy dłuższym czasie karmienia kurkom wysiada wątroba i zaczynaja zdychać. Tekst typu: wiesz jak wpieprzają jest w tym przypadku śmieszny co również świadczy o niskiej wiedzy. Kura zje niemal wszystko poczynając od ziarna, robaczka, własne jajka a na koleżance z gniazda kończąc. Chcesz zobaczyć z czego kura jest zadowolona? Żuć jej wędlinę, mięso gotowane itp. Proponuje jeszcze zgłębić wiedzę.
Fainy film
kapustę kurą ??? - może lepiej im rzucać już ciepłe gołąbki ...
Chleba moczonego nie daje sie kurom
Świetne porady! Sama karmię pszenicą i mieszanką (od sąsiada, same zboża), kupuję też nieco kaszy jęczmiennej i ryżu (kochają ryż!). Nic nie gotuję, skorupki zajadają w całości, tj. same sobie rozdrabniają, tak samo z marchwią (najlepsze są obierki, bo cienkie). Polecam posadzić gdzieś w kącie buraki pastewne: są bardzo wydajne, ogromne, mają dużo witamin i świetnie się przechowują. A jak tylko odbija pokrzywa - siekać pokrzywę, ta ma najwięcej witamin:) Bardzo serdecznie pozdrawiam i miło mi, że podchodzisz tak z sercem! Też lubię kury!:)
chleb ? jakas pomylka
Witam. Świetne filmy. Wiele ciekawych rzeczy dzięki nim podłapałam. Jestem początkującą hodowczynią i niestety spotkałam się już z takimi pasożytami jak ptaszyniec. Miałeś może z nim problemy? Jeżeli tak to w jaki sposób go rozwiązałeś?
Jaka to rasa tych kur?
Fajny filmik,jak się kury niosą zimą na takim karmieniu?