Ferma zielononóżek kuropatwianych
Ferma zielononóżek kuropatwianych
Odsłon: 37780 | Ocena: 77 | Czas: 4m 16s |


Szukaj
Dyskusja:


Ferma zielononóżek kuropatwianych Nie podoba mi sie ta ferma dla zielononóżki, bo nie wydaje mi się, żeby kury były na tym wydrapanym do zera klepisku, zadowolone.
Ja nie jestem żadnym hodowcą kur ani farmerem, ale moje przydomowe stadko zielononóżek ma do swojej wyłącznej dyspozycji ogrodzoną działkę (łąkę z drzewami oraz krzewami i ziołami) o powierzchni 1600 m2. Wiem, że nie każdy może stworzyć swoim kurom tak luksusowe warunki życia, ale wydaje mi się, że to jest właśnie to, czego zielononóżki potrzebują,
Zielononóżki hoduję od 8 lat (wyłącznie dla jajek), aktualnie mam 12 kurek plus koguta, Najstarsze kury mają 8 lat i nadal znoszą jajka, są w doskonałej kondycji i wyglądają pięknie :)
Ile taka kura zniesie rocznie jajek, bo to trzeba od razu na dolary przeliczyć...?
Świetny klip ! JAk sprawuje się stadko ? Ilość się zwiększyła ? Również chcę spróbować takiej hodowli, zamówiłem właśnie 200 sztuk... Może jakieś wskazówki :)
Lipa. Zielonego to tam za wiele nie maja.
Fajna hodowla, jak zabezpieczacie się przed liskami?
Ile posiadacie sztuk  tych kurek ?
Beata Kuliś
 na tym własnie polega hodowla zielonej nóżki
To tak jakby nie ferma tylko wiejska zagroda:)
Witam mam pytanie. Potrzebuje zabezpieczyć sobie ptactwo przed jastrzębiami, może pan polecić producenta i typ siatki na woliere, zabezpieczenie górą nad wybiegiem. Pozdrawiam mój emeil jarekmas@poczta.onet.pl